מזון מהלב, החופש לאכול

פגישת הכרות וסדר באכילה

פגישה זו מהווה את הצעד הראשון לתוך העולם הרחב של יצירת שינוי האכילה בביתכם. כמו כל שינוי, אני מניחה שגם השינוי הזה נראה לכם קצת מפחיד. אולי אפילו מאיים. אולי אתם חוששים איך הילדים יגיבו כשישמעו שאתם רוצים לשנות את האוכל בבית. אולי אתם פוחדים שלא תעמדו בתהליך הזה, ותסורו מהר בחזרה להרגלים הישנים שאתם כבר לא רוצים בחייכם. אולי יש בכם ספק שתצליחו, שילדיכם יעמדו בכך. ואולי, אתם ממש בטוחים בעצמכם שתיצרו שינוי בריא בבית, אבל לא בטוחים מהי הדרך הנכונה לכך. מה הכי נכון למשפחה האינדיבידואלית שלכם.

אני מכירה את כל החששות האלה, ומאוד מבינה אותם. התרגלנו שכל שינוי הוא סיזיפי וקשה. בעיקר באוכל. התרגלנו לשפה של "אסור" ו"מותר" סביב אוכל. התרגלנו לגישה של "ציוויים" סביב האוכל והאכילה שלנו. וזה לאו דוקא נעים לנו.

כשיש אתגר עם ילדים סביב האוכל, למשל השמנה ובררנות מאוד גדולה באכילה, נכנסים גורמים נוספים שכוללים בתוכם אשמה והלקאה עצמית שמאיבים עלינו מאוד.

אנחנו הרבה פעמים בטוחים שמעכשיו נצטרך ממש להישתנות ולשנות בכוח את האוכל והאכילה. שההרגלים שלנו פסולים והילדים "אוכלים ככה בעיקר בגללנו". הלקאה עצמית ואשמה מתחילות לעבוד שעות נוספות. ביננו לבין עצמנו וגם סביב היחסים שלנו עם הילדים בנושא האוכל והאכילה.

המאבק עם הילדים סביב האוכל והאכילה משתרש, וזה לא נעים לאף אחד מהצדדים בבית.

אני רוצה לבשר לכם שיש דרך אחרת, נעימה ושמחה, ליצור שינוי באוכל ובאכילה במשפחה.

יש דרך יפה להגיע ללב הילדים וגם לליבכם בכל הקשור לאוכל ואכילה, וכך ליצור שינוי נעים, איכותי שמחזיק למשך זמן ארוך מאוד (אפילו לכל החיים!). הגישה שלי ממש לא כוחנית. היא גם לא סיזיפית. אני לא מדברת בשפה של ציווי. ואני מאמינה שאין דבר כזה "אסור" (למעט קשיים בריאותיים ספציפים, וגם אז אפשר לאמץ "תדר" אחר סביב ה"איסורים").

יש דרכים מופלאות ואינדיבידואליות ליצור שינוי בבאוכל ובאכילה במשפחה, עם הילדים ביחד, ללא מאבקים. ואני מזמינה אתכם להכיר ולחוות אותה כבר בפגישה הראשונה שלנו ביחד.

מה עושים בפגישת ההכרות והסדר באכילה ?

♥ בפגישה זו נכיר אחד את השני, ונעשה סדר סביב נושא האוכל והאכילה במשפחה.

♥ תספרו לי על התזונה ואורח החיים היומיומי שלכם, ועל הנושאים שהייתם רוצים לטפל בהם בהקשרי התזונה ואורח החיים שלכם ושל ילדיכם.

♥ ביחד נלמד ליצור גשרים בינכם לבין הילדים, על מנת לפתוח פתח ליצירת שינוי בריא ונעים באכילה. ובכלל, נעשה קצת סדר בכל הנושא הגדול הזה של האוכל והאכילה בבית.

♥ נקבע מטרות אופרטיביות כדי ליצור אכילה בריאה יותר בביתכם. מטרות שיתאימו לכם, ויתנו לכם מרחב רגוע ונעים ליצור את השינוי הזה.

אחרי פגישה זו תוכלו לבחור בנחת, האם להמשיך יחד לתהליך יצירת השינוי ביחד איתי, או להסתפק בנתיבים לשינוי שתקבלו בפגישה זו.

אם תבחרו להמשיך לתהליך הליווי איתי, אבנה עבורכם את תהליך הליווי לאכילה בריאה במשפחה לפי הצרכים האישיים והאינדיבידואלים של משפחתכם.

כמו כן, אם תרצו להתחיל תהליך משותף ביחד, תוכלו לבחור האם ברצונכם להתחיל יחד תוכנית ליווי מלאה (10 פגישות) או תוכנית ליווי קצרה יותר (5 פגישות). לפי צרכיכם.

כמה עולה הפגישה והיכן היא מתקיימת?

תמורה עבור הפגישה היא  250 ש"ח. היא נמשכת שעה ורבע, ומתקיימת אצלי בגבעת עדה או חולון, או בסקייפ / מסנג'ר. לנוחיותכם.

אני רוצה להיפגש! איך מתאמים איתך?

התקשרו אלי 0547719333 או שלחו אימייל noa@mazonlalev.co.il

אשמח מאוד להכיר אתכם!

נועה

משפחות מספרות על פגישת ההכרות וסדר באכילה:

"וואו. נועה. תודה ענקית על מפגש הסקייפ אתמול! הפכת לי את הבעייתיות של האוכל בבית להסתכלות שונה וכייפית על כל הסיפור. הוספת לי צבעים לאוכל, וצבעים לחיים. כמה משפטים פשוטים שלך שפשוט עשו הבדל ענק!!!
את פשוט מדהימה 
תודה תודה יקרה!!!" כרמי.

"כבר בפגישה הראשונה הרגשנו שיש לנו דרך טובה להתחיל לבצע שינוי בתזונה בבית. הרגשנו שהילדים איתנו בסהכ ושהדברים אינם כאלה מסובכים ודיי נגישים לביצוע. דבר שהוריד מאיתנו הרבה מאוד לחץ. בפגישות שלאחר מיכן הבנו הלכה למעשה גם כמה זה כייף. תודה נועה!" משפחת שלם.

"הפגישה הראשונה שנועה קוראת לה "הכרות" נתנה לנו להכיר את עצמנו בתוך תחילתו של תהליך מבורך. אנחנו מצפים לשנות את התזונה בהמשך הפגישות וכבר יודעים שזה הולך להיות כייף ומרגש". משפחת קריחלי.

תאמו איתי פגישה: 0547719333 או כאן noa@mazonlalev.co.il
אשמח מאוד להכיר אתכם!
להתראות, נועה