מזון מהלב, החופש לאכול

פגישת עומק לסדר באכילה

פגישה זו מהווה צעד משמעותי לתוך העולם הרחב של יצירת שינוי האכילה בביתכם. כמו כל שינוי, אני מניחה שגם השינוי הזה נראה לכם קצת מפחיד. אולי אפילו מאיים. אולי אתם חוששים איך הילדים יגיבו כשישמעו שאתם רוצים לשנות את האוכל בבית. אולי אתם פוחדים שלא תעמדו בתהליך הזה, ותסורו מהר בחזרה להרגלים הישנים שאתם כבר לא רוצים בחייכם. אולי יש בכם ספק שתצליחו, שילדיכם יעמדו בכך. ואולי, אתם ממש בטוחים בעצמכם שתיצרו שינוי בריא בבית, אבל לא בטוחים מהי הדרך הנכונה לכך. מה הכי נכון למשפחה האינדיבידואלית שלכם.

אני מכירה את כל החששות האלה, ומאוד מבינה אותם. התרגלנו שכל שינוי הוא סיזיפי וקשה. בעיקר באוכל. התרגלנו לשפה של "אסור" ו"מותר" סביב אוכל. התרגלנו לגישה של "ציוויים" סביב האוכל והאכילה שלנו. וזה לאו דוקא נעים לנו.

כשיש אתגר עם ילדים סביב האוכל, למשל השמנה ובררנות מאוד גדולה באכילה, נכנסים גורמים נוספים שכוללים בתוכם אשמה והלקאה עצמית שמאיבים עלינו מאוד.

אנחנו הרבה פעמים בטוחים שמעכשיו נצטרך ממש להישתנות ולשנות בכוח את האוכל והאכילה. שההרגלים שלנו פסולים והילדים "אוכלים ככה בעיקר בגללנו". הלקאה עצמית ואשמה מתחילות לעבוד שעות נוספות. ביננו לבין עצמנו וגם סביב היחסים שלנו עם הילדים בנושא האוכל והאכילה.

המאבק עם הילדים סביב האוכל והאכילה משתרש, וזה לא נעים לאף אחד מהצדדים בבית.

אני רוצה לבשר לכם שיש דרך אחרת, נעימה ושמחה, ליצור שינוי באוכל ובאכילה במשפחה.

יש דרך יפה להגיע ללב הילדים וגם לליבכם בכל הקשור לאוכל ואכילה, וכך ליצור שינוי נעים, איכותי שמחזיק למשך זמן ארוך מאוד (אפילו לכל החיים!). הגישה שלי ממש לא כוחנית. היא גם לא סיזיפית. אני לא מדברת בשפה של ציווי. ואני מאמינה שאין דבר כזה "אסור" (למעט קשיים בריאותיים ספציפים, וגם אז אפשר לאמץ "תדר" אחר סביב ה"איסורים").

יש דרכים מופלאות ואינדיבידואליות ליצור שינוי בבאוכל ובאכילה במשפחה, עם הילדים ביחד, ללא מאבקים. ואני מזמינה אתכם להכיר ולחוות אותה כבר בפגישה הראשונה שלנו ביחד.

מה עושים בפגישת העומק לסדר באוכל ובאכילה ?

♥ בפגישה זו נכיר אחד את השני, ונעשה סדר בנושא האוכל והאכילה במשפחך.

♥ תספרו לי על התזונה ואורח החיים היומיומי שלכם, ועל הנושאים שהייתם רוצים לטפל בהם בהקשרי התזונה ואורח החיים שלכם ושל ילדיכם.

♥ ביחד נלמד ליצור גשרים בינכם לבין הילדים, ובכך לפתוח פתח ליצירת שינוי בריא ונעים באכילה. ובכלל, נעשה קצת סדר בכל הנושא הגדול הזה של האוכל והאכילה בבית.

♥ תקבלו דרכים פרקטיות שמתאימות לצרכיכם על מנת לגוון את האוכל ולדייק את האכילה של ילדיכם (ואולי גם שלכם).

♥ תלמדו כיצד להטמיע שינוי בדרך מהנה גם עבור ילדיכם, שתיצור ביניכם קירבה, והובלה חיובית מכיוונכם בנושא האוכל והאכילה של הילדים.

♥ נקבע מטרות אופרטיביות כדי ליצור אכילה בריאה יותר בביתכם. מטרות שיתאימו לכם, ויתנו לכם מרחב רגוע ונעים ליצור את השינוי הזה.

אחרי פגישה זו תוכלו לבחור בנחת, האם להמשיך יחד לתהליך יצירת השינוי ביחד איתי, או להסתפק בנתיבים לשינוי שתקבלו בפגישה זו.

אם תבחרו להמשיך לתהליך הליווי איתי, אבנה עבורכם את תהליך הליווי לאכילה בריאה במשפחה לפי הצרכים האישיים והאינדיבידואלים של משפחתכם.

כמה עולה הפגישה והיכן היא מתקיימת?

תמורה עבור הפגישה היא  470 ש"ח. היא נמשכת שעה וחצי, ומתקיימת אצלי בגבעת עדה או דרך הזום. לנוחיותכם.

אני רוצה להיפגש! איך מתאמים איתך?

התקשרו אלי 0547719333 או שלחו אימייל noa@mazonlalev.co.il

אשמח מאוד להכיר אתכם!

נועה

משפחות מספרות על פגישת העומק לסדר באוכל ובאכילה:

"וואו. נועה. תודה ענקית על מפגש הסקייפ אתמול! הפכת לי את הבעייתיות של האוכל בבית להסתכלות שונה וכייפית על כל הסיפור. הוספת לי צבעים לאוכל, וצבעים לחיים. כמה משפטים פשוטים שלך שפשוט עשו הבדל ענק!!!
את פשוט מדהימה 
תודה תודה יקרה!!!" כרמי.

"כבר בפגישה הראשונה הרגשנו שיש לנו דרך טובה להתחיל לבצע שינוי בתזונה בבית. הרגשנו שהילדים איתנו בסהכ ושהדברים אינם כאלה מסובכים ודיי נגישים לביצוע. דבר שהוריד מאיתנו הרבה מאוד לחץ. בפגישות שלאחר מיכן הבנו הלכה למעשה גם כמה זה כייף. תודה נועה!" משפחת שלם.

"הפגישה הראשונה שנועה קוראת לה "הכרות" נתנה לנו להכיר את עצמנו בתוך תחילתו של תהליך מבורך. אנחנו מצפים לשנות את התזונה בהמשך הפגישות וכבר יודעים שזה הולך להיות כייף ומרגש". משפחת קריחלי.

אשמח להכיר אתכם-ן: 0547719333  noa@mazonlalev.co.il
להתראות, נועה