מזון מהלב, החופש לאכול

לב ירקות ופירותהי,

תודה שבחרתם לקרוא עוד על תהליך הליווי המשפחתי לאכילה בריאה פיזית וריגשית, בדרך הלב.

הנה פירוט כללי של כל מפגש ומה קורה בו. כמובן שהמפגשים יותאמו לצרכים ולמטרות שלכם, ויש בהם ורסטיליות רבה.

מתחילים כאן: פגישת עומק אצלי או בשיחת וידאו (שעה וחצי)

בפגישה זו נכיר אחד את השני, ונעשה סדר עמוק בנושא האוכל והאכילה במשפחה. ביחד נקבע מטרות אופרטיביות כדי ליצור תזונה בריאה ומגוונת יותר וכן אכילה מדוייקת יותר של הילדים (ואולי גם שלכם).

בפגישה תספרו לי על התזונה היומיומית שלכם, על הנושאים שהייתם רוצים לטפל בהם בהקשרי התזונה, האכילה ואורח החיים שלכם ושל ילדיכם. ניצור גשרים בינכם לבין הילדים על מנת ליצור שינוי בריא ומגוון באוכל ובאכילה. ובכלל, נעשה קצת סדר בכל הנושא הגדול הזה של האוכל בבית.

במידה ותבחרו להמשיך ולהעמיק לתוך תהליך ליווי אישי למשפחתכם, ארכיב עבורכם את תוכנית הליווי המשפחתית לפי הצרכים האישיים של משפחתכם.

  • אחרי פגישה זו תוכלו לבחור בנחת האם להמשיך יחד לתהליך השינוי ביחד איתי. עלות פגישת העומק לסדר והנחיות באוכל ובאכילה היא 470 ש"ח.

1. מכירים לעומק אצלכם בבית (שעה וחצי עד שעתיים)

בפגישה זו תהיה הזדמנות להכיר את כל בני הבית בצורה טובה יותר, בסביבה הטבעית שלכם. הפגישה תהיה עיניינית וחוויתית – בהתאם לגיל, גם נשחק ביחד עם הילדים.

ניתחבר לעולמם על מנת להכיר בצרכיהם בנושאי המזון בצורה כייפית שתיגע בהם.

בדרך כלל כבר אחרי פגישה זו, נוצר שינוי חיובי ביחס למזון אצל ההורים והילדים.

זוהי חוויה שפותחת לחשיפה נעימה למזון בריא אצל ילדיכם ועם כל המשפחה ביחד, ומקרבת את הילדים לתהליך השינוי באוכל ובאכילה.

בפגישה זו תקבלו המלצות ומשימות חדשות להתחלת שינוי חיובי באוכל ובאכילה בבית, וכן נגייס את הילדים לשיתוף פעולה.

פגישות 2 ו- 3. הופכים את התוכנית לפרקטיקה – אצלי או בשיחת וידאו (שעה)

נמשיך להכניס מזונות חדשים ודרכי אכילה חדשות, ולעבוד על המטרות שלכם. בפגישות אלו תקבלו חומרי עבודה (דפי מידע ומתכונים שרלוונטים לכם), תקבלו מאכלים שאותם כבר תתחילו לנסות בבית. תוכלו לשתף בקשיים בנושאי האוכל והאכילה, ונמצא את הדרכים להתמודד איתם בגובה העיניים שלכם ושל הילדים, ובדרך החוויה הנעימה.

4. אוכלים ביחד – ארוחה משותפת וחוויתית (שעה וחצי עד שעתיים)

נאכל ביחד ארוחה משותפת. תלמדו כלים כדי ליצור דינמיקה ודיאלוג בריא באוכל ובאכילה. תקבלו טיפים כיצד לגוון את הארוחה ולהתאים אותה לכל בני המשפחה בקלות וביעילות. נאכל, נשחק ונספר סיפורים (בהתאם לגיל הילדים כמובן).  הארוחה המשותפת היא כייפית ולעיתים גם חוויה מתקנת להורים ולילדים. הארוחה מזמנת עוד אפשרות חיה וחוויתית ליצור שינויים בריאים בבית וליצור דיאלוג נעים בנושא האוכל והאכילה. דיאלוג שמאפשר חשיפה איכותית ומהנה לאוכל חדש ובריא, מאפשר דיוק באכילה עצמה, כל זאת ביחד ובקירבה במשפחה.

פגישות 5, 6 7. מעמיקים את הפרקטיקה – אצלי או בשיחת וידאו (שעה ורבע)

נמשיך את העבודה המשותפת על מנת לשדרג את התפריט המשפחתי. תוכלו לשתף בחוויות וגם בקשיים סביב האוכל במשפחה. תקבלו חומרי עבודה כגון דפי מידע ומתכונים שרלוונטים לכם, תקבלו מאכלים להתנסות בהם בבית או עזרים נחמדים למטבח הביתי במתנה.

8. נחקור ביחד את נושא הקניות – פגישה אצלי או בשיחת וידאו או במרכז הקניות שלכם – לבחירתכם (שעה עד שעה וחצי)

תלמדו קניות חסכוניות ובריאות, שישמשו אתכם לזמן ארוך. תקבלו דרכים כיצד להתארגן נכון סביב נושא החיסכון בקניות. וכיצד לבחור מזונות בריאים יותר מול שלל הפיתויים שבמרכז הקניות שלכם. תלמדו לשתף את בני הבית בקניות, ובמידת הצורך הילדים יקחו חלק פעיל בהכנת הרשימה ובקנייה עצמה. תלמדו כיצד להתמודד מול מדפי החטיפים והממתקים, ואיך ליצור דיאלוג והקשבה יחד עם ניהול נכון של קנייה בריאה. במידה ותבחרו לצאת איתי לקניות יחד עם הילדים, נשחק משחק מיוחד (בהתאם לגיל הילדים כמובן), בו הילדים לוקחים חלק פעיל ולומדים על מאכלים בריאים יותר ופחות.

במידה ואינכם זקוקים לטיפול בנושא הקניות, נקיים פגישה שממשיכה ומעמיקה את הפרקטיקה אצלי בגבעת עדה או בשיחת וידאו (שעה ורבע).

9. ממשיכים את הפרקטיקה – פגישה אישית אצלי או בשיחת וידאו (שעה ורבע)

נמשיך את העבודה המשותפת על מנת לשדרג את התפריט המשפחתי ו/או לדייק את האכילה. תוכלו לשתף בחוויות ובקשיים עם האוכל והאכילה במשפחה. תקבלו חומרי עבודה כגון דפי מידע ומתכונים שרלוונטים לכם, תקבלו מאכלים להתנסות בהם או עזרים נחמדים למטבח ולחלל המשפחתי במתנה. בפגישה זו המטבח כבר הופך לבריא יותר, והדרך לאכילה בריאה ונעימה במשפחה כבר סלולה.

10. פגישת סיכום משפחתית (שעה ורבע)

סיכום של כל מה שהשגתם בתהליך הליווי לאכילה בריאה פיזית וריגשית במשפחתכם. נדבר על החוויות שלכם ושל ילדיכם מהתהליך, מה כל אחד למד ומה היתם רוצים להמשיך וללמוד. כל פגישה כזו מלווה במשחקים וסיפורים כמובן לפי גיל ילדיכם ולפי הצרכים האישיים שלכם. בפגישה זו נסכם את כל ההישגים שלכם מהתהליך, תוך ברכת דרך צלחה. בתום התהליך תרגישו עצמאיים לחלוטין ליישם את כל מה שלמדתם בנושאי האוכל והאכילה עם הילדים ומערכות היחסים ביניכם בנושא זה.

אני מבטיחה חוויה מהנה ומעשירה לכם ולילדיכם, שתשפר את המזון והאכילה בבית ואת ההתייחסות לשני אלה במשפחתכם.

עלות: 

פגישת עומק לסדר באכילה 470 ש"ח (הפגישה אינה מחייבת אתכם להירשם לכל המפגשים). שעה וחצי פגישה.

תוכנית ליווי משפחתי מלאה – 10 המפגשים  3,900 ש"ח (כולל שני מפגשים בביתכם). התשלום מראש. ניתן לחלק לתשלומים.

עלות פגישה בודדת, שאינה חלק מהתהליך המלא, לאחר פגישת העומק הינה 370 ש"ח לפגישה של שעה ורבע. אצלי בגבעת עדה או דרך שיחת וידאו ב"זום".

פירוט תהליך הליווי המשפחתי לאכילה בריאה ונעימה פיזית וריגשית
10 פגישות, 2 מהן בביתכם
אוגדן מתכונים ודפי מידע רלוונטים על תזונה, יחסים במשפחה וכל מה שיכול לתמוך בכם בתהליך.
ספר תזונה במתנה
מאכלים להתנסות שרלוונטים לתהליך השינוי שלכם, במתנה.
דפי משחק לילדים סביב נושא האוכל לפעילות משפחתית ואישית, במתנה.
עזרי מטבח במתנה
 סיור קניות מודרך בשוק / סופר הקרוב למקום מגוריכם (אופציונאלי כאחת הפגישות בתכנית. במידה ולא תירצו סיור, תקבלו פגישה אישית אצלי או בוידאו לפי צרכיכם) 
סעודה משותפת וחוויתית בביתכם (אחת הפגישות בתוכנית)
תמיכה שוטפת באימייל / וואטספ / קבוצת פייסבוק סגורה לאורך כל התהליך ואחריו.
עלות: 3,900 ש"ח בתשלום מראש. ניתן לחלק לתשלומים

מדיניות ההחזרים והביטולים

אשמח בכם! נועה דורון דוידסון 054-7719333 אימייל: noa@mazonlalev.co.il